Kontakt

Wydawca: Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu

Adres: Plac Wolności 1, 50-071 Wrocław

http://www.nfm.wroclaw.pl/


Kontakt do redakcji: mwm@nfm.wroclaw.pl

 

Dyrektor Naczelny: Andrzej Kosendiak

 

Redaktor Naczelny: Piotr Matwiejczuk (Program 2 Polskiego Radia) – muzyka.miasto@gmail.com

Sekretarz Redakcji: Marta Niedźwiecka – marta.niedzwiecka@nfm.wroclaw.pl

Design, grafika: Miłosz Wiercioch, Jerzy Mossakowski

Fotograf: Bogusław Beszłej

Współpraca: Olga Benedyktowicz olga.benedyktowicz@nfm.wroclaw.pl (na urlopie), Anna Marks – anna.marks@nfm.wroclaw.pl, Joanna Michalska – joanna.michalska@nfm.wroclaw.pl, Joanna Chmielewska - joanna.chmielewska@nfm.wroclaw.pl, Joanna Szlempo - joanna.szlempo@nfm.wroclaw.pl, Witold Styczeń

Facebook: Joanna Szlempo - joanna.szlempo@nfm.wroclaw.pl

Strona internetowa: Marcin Wierzbicki – marcin.wierzbicki@nfm.wroclaw.pl 

Producent: Agnieszka Frei – agnieszka.frei@nfm.wroclaw.pl